| hândel a întrebat:

Buna seara prieteni dragi. Azi m-am inscris la scoala de soferi la o saptamana dupa ce incepuse deja si, am luat 20p din 26 la primul chestionar Reguli circulatie desi timp de 3h am dormit cu ochi deschisi din cauza noptilor nedormite si a vocii calme a instructorului. Acum am luat cartea cu cod rutier si simt ca vreau s-o citesc pana-mi iese sange din ochi. Vreau sa stiu totul si sa iau din prima. Voi cate puncte ati facut la primul chestionar? Eu am facut 20 de p. \dancing Acum simt ca va iubesc pe toti big grin

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Mult succes la examen. Eu mi l-am luat cu 21 puncte acum 3 ani, desi nu imi placea deloc cartealaughing Condusul mi se pare mai placuthappy

7 răspunsuri:
| hândel explică:

Si habar n-am de regulile de circulatie si condus masina. Dar vreau sa-nvat.

| hândel explică:

Multumesc mult Daniela. happy

daniela
| daniela a răspuns:

Spor la invatat si bafta la examen. se pare ca ai stofa de sofer

mlm
| mlm a răspuns:

Bafta multa si mult succes in continuare.

| bibitza a răspuns:

Ne iubestibatting eyelashes? bv'o. abia astept sa vina toamna sa incep si eu scoala de soferi...Sa iei examenul din prima! sa nu ne faci de ras :*

| iulia_5454 a răspuns:

Bv si eu imi doresc sa fac scoala de soferi dar parca nu am curaj, mi-e putin teama la sala. sper ca in toamna sa ma apuc si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si? Te lauzi? laughing)
Glumesctongue
Felicitaribatting eyelashes