| vladdd194443 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma inscriu la o scoala de soferi locuiesc in Piatra Neamt am mai fost inscris anul trecut la o scoala de soferi am facut cu un instructor foarte dur. asa ca am renuntat acum vreau sa ma apuc din nou un prieten bun mi-a recomandat scoala asta Solencar si un instructor pe nume Claudiu nu sti cum sa dau de scoala asta care s-a desfiintat prietenul meu nu mai are numarul instructorului poate cativa dintre voi sunteti din Piatra Neamt si ati auzit de scoala asta sau stiti mai multe si ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca majoritatea romanilor nu gandesti cu capul. Daca un instructor e dur ca vrea sa te invete, e rau. Unul care n-are de cat interesul de a castiga bani e bun. Si daca scoala s-a desfintat cum sa o gasesti? Doamne ajuta-ti!

| vladdd194443 explică (pentru Salontanul):

Scoala s-a desfiintat dar instructorul a ramas. la alata scoala ce nu intelegi? si sa fie dur? dar fa u cu fosul meu instructor sa vezi cum e sa-ti iei palme peste cap fara sa faci nici o greseala si injuraturi din 5 in 5 sec asa ca nu mai comenta aiurea