| BRG a întrebat:

Bună seara sărut mîna vă place shaorma?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Buna Sa stii ca da dar la farfurie pentru ca eu o pun pe mine si pe urma gasesti pe hainele mele retetarul preparatului

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu mă omor după ea. Este o mâncare grea şi nesănătoasă.

caramela
| caramela a răspuns:

E buna dar nu cu carne de oaie si nu acum in postcrying dupa ce termin cu postu, poate facrost de una micuta micutalove struck

| pwp a răspuns:

Sincer,nu!
prefer pizza love struck

| Ramonaaaa a răspuns:

Mie imi place love struck.

| PetreConstanta a răspuns:

Buna dimineata Am raspuns aseara O zi buna

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc Cristian

| SteauaNordului a răspuns:

Buna
imi place shaworma la nebunie daca nu are carne de "berbecut"
aia strica tot farmecul, ii da un gust acru

| DeeaBlondiii a răspuns:

Si picioru te roglaughing
SI nu imi place shaorma:laughing

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

O ador si daca mananc una sa fi sigur ca e una mare!

| Sophie90 a răspuns:

Dap imi place ca orice mancare de fast food(aproape oricebig grinbig grin)

| anutza a răspuns:

Mie imi place mancarea sanatoasa

| aryana_4212 a răspuns:

Buna si tie
da imi place e una din preferatele mele

| iRawrr a răspuns:

Mai intrebi? iubesc shaorma e cea mai buna. cand o mananc ma simt in al noualea cer. nu dai fundita. nu ca as vrea dar vreau nu am spus asta

| stelică2695 a răspuns:

Nu, ios doar cu hamburgeru, hot dogu, pizza... mi se face rau doar cand ii aud numele si sincer n-am mancat niciodata si nici kebab

| ancutzika27 a răspuns:

Sa inteleg ca esti un gurmand la cate intrebari despre mancare pui.Si ca sa raspund si la intrebare:nu-mi placebig grin