| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mina! Vă place sa purtati pantofi cu toc? Multumesc, seara bună.

Răspuns Câştigător
| anastefan a răspuns:

Da,foarte mult

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Imi place sa port tocuri doar la ocazii speciale, in rest, balerinii sunt la loc de cinstewinking
O seara buna happy

| aXy99 a răspuns:

Aceeasi intrebare, mereu...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru aXy99):

Daca nu i ti convine nu raspunde, nu te obligă nimeni da?

| untu a răspuns:

Fetelor,purtatul pantofilor cu toc inalt provoaca dureri de cap si migrene!

| ubox7007 a răspuns:

Pentru astea mergi pe site-uri de specialitate.

| FoundYouLover a răspuns:

Da, chiar și mie îmi place să-i port uneori, chiar dacă sunt înaltă. Recent mi-am cumpărat niste pantofi cu toc roșii, după ce m-am chinuit 3 luni să fac rost de bani pentru ei.Nici n-am vreo ocazie speciala la care să-i port, dar ce să fac dacă mi-au placut?

| Blackrose4 a răspuns:

Da, la ocazii. happy

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Buna seara!
Nu obisnuiesc sa port pantofi cu toc si atunci cand port cu maxim 4-5 cm inaltime si tocul este lat! Inaltimea imi este de ajutor, asa nu incalt incaltaminte cu toc inalt.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Mie nu, port numai tenesi si adidasi ❤️

| RonaRona a răspuns:

Da, ador sa port tocuri.

| Pink4life a răspuns:

Doar la ocazii, in rest doar Converși. Dar ma rog, eu si felul de fata care ar purta adidași la nunta ei deci...

| dreamhight a răspuns:

Da dar nu pentru mult timp deoarece devin inconfortabili.