| Alex20188 a întrebat:

Bună seara TPU! Am luat permisu și vreau să îmi au o mașină,bun!
Întrebarea este pe nr de înmatriculare nu va scrie numele meu? Gen A, I etc.Adica numele și prenumele meu? Imi va fi dat un număr aleatoriu? Si am înțeles ca dacă vreau sa pun numele sau ce vreau eu pe nr de înmatriculare trebuie sa plătesc, nu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da. Bineînțeles asta da e cazul sa schimbi numărul la masina. Dacă vânzătorul e din același județ și nu are numărul rezervat că preferențial ramai cu el

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

40 lei nr la rand
85 lei nr preferențiale.

| Alex20188 explică (pentru suntserios):

40 fiind numărul aleatoriu, nu?

| suntserios a răspuns (pentru Alex20188):

Da. Bineînțeles asta da e cazul sa schimbi numărul la masina. Dacă vânzătorul e din același județ și nu are numărul rezervat că preferențial ramai cu el