| ohkay a întrebat:

Bună seara TPU! Știe cineva cum se numește acea cremă care arde grăsimi după ce te masezi cu ea de mai multe ori? E aprox. 5-6 euro.

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Un stil de viata sanatos si mult sport. Lasa toate chimicalele ca mai tarziu iti vor dauna. Pe piata sunt multe produse.

| RAY a răspuns:

Cum poate o crema sa arda grasimea?

| ohkay explică (pentru RAY):

E o cremă care se folosește cu un aparat de cavitate care arde celulita și nu numai.

| RAY a răspuns (pentru ohkay):

Asta nu-i o explicatie logica si dovedesti ca nici nu sti de fapt despre ce e vorba, e pacat ca nu ai retinut de la orele de biologie nimic, de metabolism ai auzit?

| ohkay explică (pentru RAY):

Nu, nu am auzit de metabolism... locuiesc undeva într-o peșteră departe de civilizație. Nu am făcut nici școala primară, de asta nu scriu corect gramatical.

| RAY a răspuns (pentru ohkay):

Nu fa misto de mine eu am vrut sa te fac sa intelegi ca nu exista asa ceva dar mi egal cumpara sunt banii tai

| ohkay explică (pentru RAY):

A fost sarcasm, nu vreo tentă de miștocăreală.
Nu știu dacă am explicat exact la fel cum am auzit de la cineva, dar da... aparatul acela e foarte eficient împreună cu crema respectivă (dacă e folosit des, bineînțeles). Și nu am spus că aparatul respectiv ajută o persoană obeză să devină model peste noapte - să nu exagerăm.