| Andrusccaaa a întrebat:

Buna spuneti'mi si mie ce nume sa imi pun pe facebook. un nume cat mai interesant. nu pe numele meu ca ma cheama Andra. unu sa iasa in evidenta. Funda urgent!

Răspuns Câştigător
| Smilee4Mee a răspuns:

Andra (numele tau de familie prescurtat)daca mi.l spui te pot ajuta.:*

6 răspunsuri:
| CreativeGirl a răspuns:

Bunahappy
CreativeGirl,Andraa,FunkyPunky,LoverAngel,Heartbeat,...Funda?!happy

| Andrusccaaa explică (pentru CreativeGirl):

Nu asa as vrea as vreaa cu din astea : de exemplu: douapunctee

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Portocalaa,Nebunatica,Prajiturica,Loveisfree,Iloveyou,SingleForever,ChocolateGirl,ChocoGirl,Destiny.Sper sa iti placa.

| Andrusccaaa explică (pentru ReadAllAboutMe):

Hmm. nu is eu cu astea.

| Smilee4Mee a răspuns:

`Multumesc!:*

| Puiukul a răspuns:

:*Katerine:* Funda?