| 15marriaa a întrebat:

Buna,sunt clasa a 8a și vreau sa ma înscriu la liceul de arte dinu lipatti pe arta actorului,m-am interesat de probe și cum fa trebuie sa le dau in luna mai,dar vreau sa știu care este concurenta de la liceu, dacă este una mare, dacă consiliul care te evaluează este drastic și voi cei care ați intrat ce melodie ați cântat și cum a fost experiența voastră?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Despre probele de la liceu, atmosfera si orice altceva doresti sa stii poti afla prin primavara cand se organizeaza targul liceelor sau ziua portilor deschise, unde fiecare institutie are un cort cu elevi reprezentanti care iti vor raspunde la intrebari.Astfel de evenimente sunt organizate special pentru viitorii boboci.Te incurajez sa mergi.

| 15marriaa explică (pentru dullcat):

și unde pot pune întrebările ca sa îmi și răspundă?

1 răspuns: