| flory6 a întrebat:

sunt in clasa a 6a si am 13 ani sunt fata.imi place de un baiat de langa clasa noastra el este in clasa a 8a si il cheama alex nu suntem prieteni dar il plac foarte mult, noaptea il visez cum sa procedez sa il cunosc daca imi este putin rusine?

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Nu stiu de ce... dar am impresia ca nu o sa ai prea mult successtraight face!
El este mai mare decat tine si poate ca are o prietena de varsta lui.
Dar incearca sa faci rost de id. ul lui daca spui ca esti mai timida si vorbiti pe Messenger! Poate va vedea ca esti o fata de treaba si frumoasa.Succes:*! Fundita big grin?

1 răspuns:
| flory6 explică:

Ms pentru raspuns dar el sa stii n-are o iubita deloc