| lorycykcl a întrebat:

Sunt pe aici persoane care urmaresc drame koreene? Daca da, puteti sa-mi recomandati si mie o drama care va impresionat? Multumesc

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Toate filmele coreene sunt drame, iti recomand "Batalia de la Stanca Rosie", super, este cu razboi, dar sper sa-ti placa! M-a impresionat!

| Yukiee a răspuns:

„Fata care vinde flori„ o sa te impresioneze pana la lacrimi.

| lorycykcl explică:

Scuze, ma refeream la seriale cum ar fi "you're beautiful", "full house", "secret garden"...