| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe un site pronografic si mi-a aparut o chestie cum ca mi-au fost criptate datele calculatorului si voi face intre 3-7 ani de puscarie..vi s-a intamplat.e adevarat?
Sunt chiar speriat...P.S. Am 14 ani si trebuie sa-mi fac buletinul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu este adevarat, dar ai grija sa nu te trezesti cu un TROIAN in PC si cu o suma mare de plata.Nu mai repeta acest lucru.

| AnonBdu99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut chestia asta si la stiri..chiar sunt speriat.ti s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu vei pati nimic, in cel mai rau caz va trebui sa iti reinstalezi windows-ul daca ai descarcat ceva de acolo. Nu mai intra si tu pe site-uri de genul asta.

| Crucified a răspuns:

E un virus.