| ZapaciLaa a întrebat:

Am luat un 5 la fizica la un test si faza e ca mi-am stricat media. Am un 10 si un 5 si luni ma asculta si oricum nu mai am timp sa imi scot 5-ul ca tot 8 imi iese. Vreun sfat cum sa le spun parintilor?

Răspuns Câştigător
| MariiGii a răspuns:

Hmm.depinde de ce fel de parinti ai? Te inteleg? sau sunt asprii? Eu zic ca e mai bine sa fii sincer, le spui cinstit ca nu prea ai fost pregatit si pe viitor ii asiguri ca iti vei da toata silinta, se mai intimpla, si lor in copilarie li s/a intimplat. fii sincer cu ai tai, recunoasteti greselile sincer, vor fi iertate mai usor.

| ZapaciLaa explică (pentru MariiGii):

Mersii :*

| MariiGii a răspuns (pentru ZapaciLaa):

Funditaapuppy dog eyes? big grin