| gAbrYii a întrebat:

Am o problema eu vreau sa inregistrez un video cu cameraweb dar nu stiu cum adica dau pe my computer dar ma lasa sa fac numai poze sad puppy dog eyes va rog sa ma ajutati.
FundaVOT multumesc anticipat puppy dog eyes big grin happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de un program cu care să capturezi cadrele camerei web, din care îți recomand așă ceva:
http://www.softpedia.com/......Free.shtml
Succes și pe viitor îți recomand să postezi la categoria potrivită că vei primi răspuns mai eficient.Succes

| gAbrYii explică (pentru DeyCj):

Costa bani ceva?

| DeyCj a răspuns (pentru gAbrYii):

Uită-te mai atentă acolo și vei vedea că e freeware.Mulțimesc de fundă

| gAbrYii explică (pentru DeyCj):

Adica gratis? MULTUMESC MULT am uitat cum se dadea vot scuze dar multumesc mult!

| gAbrYii explică (pentru DeyCj):

Si inca ceva dupa ce termin un video dupa pe ce apas pe acel patrat sau acolo e de pauza? Si..linkul il pot salva intr-un folder? Multumesc anticipat.

| DeyCj a răspuns (pentru gAbrYii):

Lasă-ți Id-ul în privat că mi mai ușor să îți explic.

| gAbrYii explică (pentru DeyCj):

Scuze dar nu-l dau