| Hoseas a întrebat:

Am un webcam, care nicidecum nu pot instala. Daca instalez driverul, imi da video not capture device. Oricum accesez din obtiuni, acelasi defect. Nu am imagine nu am nimic. Unde sa intru si ce sa fac?!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce model este webcam-ul?
Ce sistem de operare ai instalat?
In Device Manager ai vreun semnul intrebarii in dreptul driverului? Eventual posteaza un print screen de acolo.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Hoseas explică (pentru neluL):

Multumesc neluL. Am reusit pina la urma.Trebuia updatat driverul de la web.Sistemul de operare e Windows 7.Pe 7 o face automat. Iar modelul este un Logitech quickcam.