| alcaponemafia a întrebat:

Buna TPU :*,am vorbit acum ceva timp cu o persoane pe Mercador (site cu anunturi) am vorbit de un schimb de telefoane,el a pus coletul eu am zis ca il pun il pun si nu am mai ajuns,ei bine telefonul dansului a ajuns la mine,iar eu nu l-am trimis, am 17 ani si mi-ar prinde bine acel telefon in plus, am o intrebare : Ce pot patii daca nu ii mai trimti nimic? Telefonul valoreaza in jur de 200 lei, Dau funda pentru cel mai bun raspuns :* multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Chiar vrei sa fii hot? Chiar daca nu vei pati nimic, vei sti toata viata ca esti doar un hot josnic si de nimic, care nu poate privi pe nimeni in ochi. Eu in locul celui pe care l-ai furat ti-as face plangere penala, sa te alegi macar cu amenda penala (si cazier) daca nu cu o mica pedeapsa cu suspendare), ca sa poata sti si viitorii tai angajatori ca esti doar un hot de rand. Poate ca omul ala considera ca nu merita sa-si piarda timpul cu procese pentru un gainar penibil, dar oricum, tu nu vei mai depasi niciodata, macar in ochii tai nivelul asta.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poti avea probleme daca face o reclamatie.

| Naяutσ a răspuns:

Daca i-ai dat adresa ta, nu-i de bine.
Dar stau si ma gandesc ce fraier ar avea incredere intr-un strain laughing
Trimiteil poate acolo undeva un copil sta si plange pentru ca nu si-a primit telefonul.

| Naяutσ a răspuns (pentru Naяutσ):

Ce tot zic eu acolo, normal ca i-ai dat adresa, odata ce ti-a trimis telefonul, scuza-mi momentul de idiotenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca vei avea probleme cu politia. Pune coletul imediat, vrei sa ajungi pe la corectie?
Ce se intampla daca dansul iti facea figura asta? Naruto are dreptate, un copil poate plange dupa acel telefon si sa stii ca daca este om matur si destept te da in judecata.Suna sau ia legatura cu el si trimite-i telefonul.

| alcaponemafia explică:

Pot avea probleme cu Politia?