| deutzika a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa stiu ce parere aveti desprea Adrian Tutu romanul care a castigat Romani au talent eu una am o parere buna despre el si chiar imi pare bine ca a castigat si sper sa aiba succes in continuare dar as vrea sa aflu si parerea voastra

1 răspuns:
| Millis a răspuns:

Poi Adrian Tutu, are talent dar faptul ca a castigat a fost povestea lui, si ca acum toata lumea asculta genul asta de muzica. deci mai bine castiga Valentin Dinu. merita m-ai mult. Si Adrian a ramas fara parinti, mie chiar nu prea imi pasa dar ma bucur ca a castigat bafta :*!