| ZambetColorat98 a întrebat:

Aseara am visat un caine alb care m-a musca de mana si nu-mi dadea drumul, eram foarte speriata. Dupa l-am adus la mine acasa. Ce ar putea inseamna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai citit prea multe intrebari postate de ea despre caini si avatarul ei cu pisic alb te-a facut sa visezi un caine alb :))) * glumesc * :
https://www.tpu.ro/utilizator/acfmxs/intrebari/

Visele sunt influentate de gandurile noastre, lucrurile pe care le vedem, emotiile pe care le traim, discutiile pe care le avem sau le auzim, muzica pe care o ascultam, filmele pe care le vedem, cartile pe care le citim etc. Orice lucru la care te-ai gandit doar cateva secunde poate ajunge un vis. Visele pot sa fie explicate de persoana care le-a visat, tu stii ce te-a facut sa visezi asta. Eu am visat ca ma plimb printr-un lan de floarea soarelui doar pentru ca am vazut o punga de seminte. :)) Nu cauta semnificatia pe nu stiu ce site-uri, doar tu ai raspunsul.

Btw : ce fain e craniul ala 8->