| MARyUSK a întrebat:

Mie imi place de un baiat.Ieri am fost la el acasa si m-a luat in brate, m-a sarutat, m-a tinut de mana si cand a venit timpul, am plecat impreuna spre liceu (el nu e in liceu cu mine).Nu suntem impreuna...Pe drum nu m-a prea bagat in seama, si la fel a fost si la liceu cand i-am dat un mesaj. A fost mai rece cu mine.
Aseara am visat ca eram impreuna... Stiti ce inseamna? Chiar am nevoie de ajutor...

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Eu cred ca te place putin sau..mai mult happy S-a purtat mai rece cu tine, pentru ca erati si-n prezenta altor colegi. Sa stii ca si eu am observat ca unui baiat ii place sa abordeze o fata cand e numai cu ea, fara colegi, prieteni si altii! Si faza cu visul nu semnifica nimic, decat ca te gandesti tu prea mult la el.
Bafta!

| MARyUSK explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Multumesc mult de ajutor happy nu era nimeni langa noi pe strada, dar pur si simplu cand mergeam nu zicea nimic. Singura chestie pe care mi-a spus-o a fost : Stai putin ca ma duc la magazin. Si atat... Mi-a zis ca simte ceva pentru mine, dar ca nu e de ajuns. Stii ce ar insemna? Sau ce ar trebui sa fac?

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru MARyUSK):

Da,stiuwinking. Trebuie sa te cunoasca mai bine, sa fie mai sigur de sentimentele lui. Comporta-te frumos cu el in continuare, sa-i faci impresie buna! happy

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Posibil sa te placa, asteapta sa faca el primul pasa.
Unii baieti sunt mai timizi in colectiv sau au anumite retineri, probabil din acet motiv era mai rece.
Visul nu inseamna nimic, e doar un vis si atat.
O zi buna!

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Nu stiu ce inseamna visul.
Dar nu stiu daca este bine ce faceti =]]
Nu sunteti impreuna dar totusi il lasi sa te sarute, sa te ia in brate. [nu este o problema]
Problema este ca daca este asa de rece poate nu vrea sa stie lumea ca te place...etc.
Intreba-l de ce este asa rece.
Poate te place si el, dar nu ii place cum saruti. Habar nu am...
Vorbeste cu el!
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa.