| ღLoveღMusicღ a întrebat:

caut un anime ceva mai apropiat de : soul eater, gintama, black butler, hellsing sau care v-a placut foarte mult. Ofer funda

6 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Blood C, Death Note dacă nu l-ai văzut deja, FLCL, Bleach, Fullmetal Alchemist, Hell Girl, Chrono Crusade, Elfen Lied, Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Code Geass, Nabari no Ou. Le-am văzut pe toate, majoritatea sunt similare, unele sunt doar preferate de mine.

| Məğa a răspuns:

Ai greşit categoria! Trebuia la Benzi Desenate!

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Məğa):

Nu. Tu ai greşit. E anime, nu bandă desenată.

| ღLoveღMusicღ explică (pentru UnleashedPsycho):

Nu iti bate capul cu el/ea. E doar un prost/a.

| Holocaust a răspuns (pentru ღLoveღMusicღ):

Dragut raspuns.Are oarecum dreptatea lui.Ai fi primit mai multe raspunsuri daca postai la BD,chiar daca nu se incadreaza in totalitate acolo.
Legat de animeuri,eu iti propun Code Geass,Darker than Black,Blood+, Ao no Exorcist, Nabari no Ou, No. 6, D.Gray-Man,Katekyo hitman reborn, Pandora Hearts, Zetsuen no Tempest, Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!, Blood-C...Mie mi-au placut mult astea.

| iusty12 a răspuns:

Eu iti recomand:
-Shakugan No Shana
-Shugo Chara
-Pretear
-Ranma 1/2
-Inuyasha
-Cardcaptor Sakura
-Kamikaze Kaitou Jeanne
-Kamicghama Karin
-Clannad
-Zero No Tsukaima
-Sankarea