| cookieshor a întrebat:

Ce parere aveti despre ritualurile magice?
Am incercat si eu niste vraji de dragoste, de fapt am invatat de la bunica mea care se ocupa cu asta si se pricepe si ele chiar functioneaza.
Ati avea curajul sa incercati si voi asta?

45 răspunsuri:
| cookieshor explică (pentru thealchemist):

Exact! eu una nu cred in popi si in biserica. Poate acest "Dumnezeu" nici macar nu se numeste asa. si doar exista fortele universului pe care chiar noi insine daca am sti le-am putea influenta.

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Numai vraji nu incercai....Am incercat si eu si crede-ma ca nu iti prind bine deloc pentru ca am intrat in conflict cu alti trei ce practicau mai mult si nu a iesit bine deloc.Mai ales ca nu-i deloc usor sa faci fata la asa ceva cand se intoarce in potriva ta, ca in cazul meu.
Apropo, daca vrei sa ma blestemi sa stii ca deja e prea tarziu, ca stiu cum sa ma apar de asa ceva. Oricum, sfatul meu e sa te lasi de asta pana nu-i prea tarziu ca in cazul meu...Atunci chiar nu mai e speranta

| Matt24 a răspuns (pentru UnunderstoodArtistHere):

Cum s-a intors impotriva ta?

| CorneliaC a răspuns:

Sincer, nu te supara, e o prostie!

| UnunderstoodArtistHere a răspuns (pentru Matt24):

Ceva mai rau decat un blestem... Daca nu stii despre ce-i vorba in domeniul asta e greu sa-ti explic dar nu toate vrajile sunt bune, stii? Si daca esti in conflict cu cei ce practica mai demult ca tine nu poti folosi ceva de incepator. Daca te hotarasti si tu sa incepi cu din astea... sfatul meu e acelasi ca si in cazul ei.Nicio vraja nu este benigna in totalitate oricat de inocenta pare.

| Matt24 a răspuns (pentru UnunderstoodArtistHere):

Cum ai intrat in conflict cu persoanele respective?

| UnunderstoodArtistHere a răspuns (pentru Matt24):

Incredibil! Nu-mi spune ca esti unul din prietenii lor ca m-am plictisit de amenintari si altele...
Dar daca nu esti inseamna ca esti interesat de asta sau esti in cauza.Care din ele?

| UnunderstoodArtistHere a răspuns (pentru Matt24):

Pur si simplu cand eam cu fratii mei si unul m-a enervat atat de tare ca am zis ca daca continua il blestem sau ceva de genul.Ei m-au auzit si s-au suparat ca nu le place sa le faca nimeni concurenta si de acolo a inceput tot.Multumit?

| Matt24 a răspuns (pentru UnunderstoodArtistHere):

Nu,eram doar curios.Crezi ca te-ar urmari astfel de persoane pana pe TPU? laughing
Incearca sa-ti controlezi mai bine emotiile, mi se pare ce-ti scapa cuvintele, doar un mic sfat.

| UnunderstoodArtistHere a răspuns (pentru Matt24):

Ar face mult mai multe daca i-as scapa din vedere...Nu-i deloc de joaca dar mai bine sa nu-ti mai zic nimic ca deja stii prea multe.

| stefanuc a răspuns (pentru cookieshor):

Whatsapp nu ai?

| reikihealer85 a răspuns:

Rezolv probleme în dragoste dacã te-a pãrãsit persoana iubitã, dacã ai gânduri negre si nu poti dormi noaptea, dacã esti stresat si nu ai noroc în afaceri, în dragoste, în bani, dacã esti urmãrit de ghinion.
Dacã te-ai despãrtit de persoana iubitã se poate rezolva, de la distanta prin amplificare se pote întorce fãrã nicio problemã!
Aveti certuri în casã, necazuri? Nu vã mai împãcati bine? Aveti farmece si blesteme? Simtiti cã ceva nu este în ordine cu alte cuvinte energii negative? Le pot scoate personal, sau de la distanta.
Vã însalã partenera sau sotul? Puteti apela cu încredere. Toate problemele pe care le aveti pot sã disparã dacã nu aveti noroc.

Ofer si terapie reiki

Acesta terapie Reiki la distanta, este bazata pe abilitatea terapeutului Reiki de a trimite energia la distanta indiferent cat de mare este ea, in trecut si viitor, dincolo de notiunea de spatiu-timp. Terapia Reiki la distanta, este o tehnica eficienta ce trimite energia Reiki direct pe campul energetic al pacientului.

Acestea sunt cateva din beneficiile Reiki:
Ajuta corpul sa se autovindece
Ajuta la vindecarea sufletului
Amelioreaza si elimina durerea
Reduce stresul, frustrarea si anxietatea
Echilibreaza organele si glandele
Echilibreaza emotionalul si mentalul
Echilibreaza sistemul nervos
Echilibreaza energiile organismului
Accelereaza procesele de vindecare prin stimularea sistemului imunitar
Detoxifica si purifica corpul
Purifica si echilibreaza Chakrele (centrele energetice ale corpului)
Purifica si elimina blocajele energetice
Protejeaza impotriva energiilor negative
Diminueaza efectele secundare ale medicamentelor
Reduce nevoia de medicamente
Creste constiinta spirituala
Dezvolta gandirea pozitiva
Dezvolta armonia in propria persoana
Dezvolta armonia cu cei din jur
Dezvolta armonia cu natura si universul
Dezvolta compasiunea si respectul pentru viata
Aduce o mare pace interioara
Aduce echilibru spiritual si sufletesc
Creste intuitia si perceptiile extrasenzoriale
Dezvolta creativitatea
Dezvolta gandirea clara si si logica
Aduce exact ceea ce este nevoie in viata persoanei in acel moment
Nu are efecte secundare sau nocive
Nu creeaza dependenta

Sunati cu incredere, telefon : 0731 779 249

| 0771195235 a răspuns:

Waw serios ai putea sa ma ajuti si pe mine

| Mara43pup a răspuns:

Vreau sa aflu

| Marabell77 a răspuns:

Cum pot intra in contact cu tine?