| DeeaLovee15 a întrebat:

Cineva a pus cateva poze cu mine pe contul lui fara sa-mi zica.Nu stiu cum sa fac sa le stearga cand ii trimit mesaj nu vrea sa-mi raspunda oh go on as putea sa fac ceva sa raportez pozele?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca poti sa il raportezi administratorului

| DeeaLovee15 explică (pentru mona):

Aham si cum pot lua legatura cu un admin? laughing

| mona a răspuns (pentru DeeaLovee15):

Banuiesc ca prin email[nu am raportat inca pe nimeni si nu stiu cum se procedeaza, banuiesc ca e vorba de facebook]

| GrigorieMas a răspuns (pentru DeeaLovee15):

Te loghezi, acolo unde e contul cu problema, si cauti in staful site-ului admini, toti trebuie sa aiba un mod de contact

4 răspunsuri:
| GrigorieMas a răspuns:

Sigur ca da, vorbeste cu un admin sau moderatorhappy