| scumpikasmyle a întrebat:

Cu cine va ramine Violetta pina la sfirsit? Cu Leon ori Diego?

Răspuns Câştigător
| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Leon

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu s-au terminat filmările, trebuie să mai aștepți ca să afli. Cu părerea poate să își dea oricine.

| Dope a răspuns:

Ce Diego? '-.-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leon

| Anonimaa27 a răspuns:

Eu as vrea cu Leon, iar Diego este un nou elev la studio 21.

| Adde2 a răspuns:

Leon... cred

| scumpikasmyle explică:

Am vazut intr-o poza pe Diego si Leon... Diego este un nou elev la studio 21 din sezonul 2

| CoolBoy2012 a răspuns:

Cu Thomas nu Leon, vad ca se tot apropie, tot canta impreuna, șiiii... What the ****!? Diego?!?!?!?!? Cine e? L-a visat cineva sau ce?

| pxbambixq a răspuns:

Exact cum a zis valentingb, toată lumea îşi dă doar cu părerea. Şi ce Diego? Poate Thomas. :p

| Frumushika_Deiutza_1970 a răspuns:

Cred ca cu Leon