| LolitaDraguta a întrebat:

TPU! Luni si marti se invata in municipiul Iasi? Municipiu, nu judet. Si aici e zapada cat casa si ar fi o porcarie sa ne puna sa mergem la scoala in zilele astea.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nastase_Daniela_1994 a răspuns:

Luni si marti s-a anuntat ca nu se invata. Dar de miercuri incep iar orele.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita se opreste pana maine si dimineata o sa fie numai bune drumurile de mers la scoala in ditai orasul

| DANNY1004 a răspuns:

Nu stiu cum crezi tu, dar dupa cate stiu eu municipul Iasi face parte din judetul Iasi si daca sunt inchise scolile in tot judetul e logic sa fie inchise si in oras.