| maraflorin a întrebat:

Stiu ca inca este cam devreme, dar mai este cineva care asteapta cu nerabdare sarbatorile de iarna? Eu da...clar big grin

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Si eu!(desi in acelasi timp mi-e dor si de vara)

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Sărbătrile de iarnă sunt banale, plictisitoare şi de căcat. Nu văd de ce ai aştepta ceva ca să faci ce puteai să faci foarte bine în oricare zi din an.
Oameni bolunzi, vă bucuraţi după calendar.

| maraflorin explică (pentru Woodenpints91):

Nu stiu daca ai fost atent la intrebare... oricum, raspunsul tau este irelevant.Nici nu stiu de ce te-ai sinchisit sa raspunzi, se intelegea de la sine ca un astfel de raspuns nu e luat in considerare...e trist

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu sunt de căcat în totalitate, din punct de vedere material. Primeşti diverse chestii de sărbători.
E şi bere la promoţie, ştii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru maraflorin):

Irelevant & trist?
Păi nu tu ai întrebat dacă aşteptăm sau nu sărbătorile? Sau eşti genul de persoană ce idolatrizează pupincuriştii?

| Alishia a răspuns (pentru Woodenpints91):

Auzi? vara te poti bate cu bulgari de zapada si poti admira zapada cu o cana de ciocolata calda.Raspunsu e "NU".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alishia):

Faza cu admiratul zăpezii în timp ce bei ciocolată caldă ( cu mânecile trase peste degetele aşezate strategic în jurul cănii ), e pentru hipsteri.
Şi oricum nu are nicio legătură cu idolatrizarea acelei figuri comerciale, care mai e şi grasă pe deasupra. ( şi aici mă refer la Moş Crăciun, că nimeni nu se gândeşte la Iisus când împodobeşte bradul )

| Alishia a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt ateustraight face...Nu exista nici o sansa sa ma gandesc la Iisus cand impodobesc bradu.

| Alishia a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu imi aduc aminte sa fi mentionat de Mos Craciun sau cum ii zici tu"acelei figuri comerciale, care mai e si grasa pe deasupra".

| Alishia a răspuns:

DAAAAAAAAAAAA! cadouri, bataie cu zapada, ski, sanie! iubesc iarna, mai ales craciunu si revelionu.