| iona98 a întrebat:

vreau sa va intreb si eu ceva.
Am chiulit (toata clasa) acum doua zile de la ultima ora, iar profesoara nu ne-a pus absente.
Credeti ca ne va scadea nota la purtare sau ceva de genul asta?
Am mai chiulit toti odata si nu ne-a facut nimic.
Funda, multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și voi v-ați făcut un obicei la "chiulit grup", interesant!
Nu mai plecați de la ore, respectați dascălii.
Îl locui ei aș face în cel mai scurt timp posibil ședință cu părinții, asta ca să știe și ei ce "copii cuminți" au la ușa casei.
Pa, pa.

| HighDM a răspuns:

Depinde si temperamentul profesoarei, daca nu v-a facut atunci nimic, cred ca nu o sa va faca ceva. Dar nu profitati de faptul " ca nu va face nimic ". E posibil sa va faca ceva.

| iona98 explică (pentru HighDM):

Chestia e ca e foarte linistita de obicei..nu cred ca ar face ceva, dar am vrut sa aflu si parerea voastra

Întrebări recente