| iona98 a întrebat:

vreau sa va intreb si eu ceva.
Am chiulit (toata clasa) acum doua zile de la ultima ora, iar profesoara nu ne-a pus absente.
Credeti ca ne va scadea nota la purtare sau ceva de genul asta?
Am mai chiulit toti odata si nu ne-a facut nimic.
Funda, si va multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sigur nu v-a pus absente? Ma indoiesc.Este serviciul ei in joc si nu cred ca il va risca pentru voi.

| iona98 explică (pentru darrio2007):

E ultima ora pentru ea si pentru noi, iar noi eram singurii care mai faceau orele pentru ca celelalte clase termina mai devreme.
Data trecuta nu a zis nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru iona98):

Asa mai merge.

| paulaaaaa a răspuns:

Nu, in niciun caz. si eu si clasa mea am facut mereu chestii din astea, si nu ne-au facut nimic profesorii, dar acum depinde si de profesor. in cel mai rau caz se ia de voi, in niciun caz nu va scade nota la purtare! :*

| anonima01 a răspuns:

Daca nu v-a pus absente nu prea are motiv sa va scada nota la purtare daca o facea se putea sa va scada penteu chiul in masa, oricum daca ati mai facut-o si nu ati patit nimic nu cred ca ve-ti pati ceva acum. Apropo vezi cat de mult chiulesti.

| MDenisee a răspuns:

De ce te alarmezi pentru un chiul? daca nu v-a pus absente inseamna ca a trecut cu vederea, e ceva normal sa chiulesti din cand in cand, dar nu abuziv, esti adolescentam impaca-te cu ideea

| Snakebosu23 a răspuns:

Pai daca nu va pus absente nu are motiv sa va scada nota la purtare happy dar incercati sa nu mai chiuliti ok? a si funda?