| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Un prieten a vazut mai demult un film in care era vorba despre o tipa, care dupa ce a fost muscata de un hamster in laboratorul de clonare, ajunge sa fie clonata intamplator, de catre un tip insa nu isi mai aminteste numele filmului.Ma puteti ajuta carevabatting eyelashes? multumesc.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0bqT1mAgXCE
repli-kate?;;)

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Interesant filmul! merita vazut!

| adytzzkiss a răspuns:

Buna! sa imi spui daca este asa filmul...deci,tipa este muscata de catre hamster ajunge sa sangereze si intamplator o picatura de sange ajunge in aparatul de clonare.Nu stiu cum, sau cand, dar ajunge prietena a 2 baietii care o invata cum sa se comporte(baiateste adica)...asa, si ajunge a fi tipa perfecta.

Din cate tin minte la un moment dat se intalneste cu tipa "originala" la un magazin " in timp ce probau aceleasi costumatii si faceau aceleasi miscari, dandu'ne senzatia ca se uita in oglinda...si de aici curge firul povestii...

hey! asta e ti'am povestit jumatate din film... sper ca acesta este filmul. Daca ii gasesti numele TE ROG sa mi'l spui si mie
:*