| onlychengs a întrebat:

Voi ce facultate urmati? Ce va doriti sa faceti pe viitor? Sau pentru cei care sunt inca la liceu... la ce facultate ati vrea sa mergeti?
Am nevoie de raspunsuri, n-am nicio idee la ce as putea sa dau...

9 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Voința Lui Dumnezeu.

| deeeaqq a răspuns:

Arhitectură sau arte
cine știe ce idei *îmi mai vin până la anul thinking

| noname2021 a răspuns:

Voiam sa ma dau la facultatea de psihologie, dar dupa aceea m-am gandit si am ajuns la asistent medical de radiologie happy

| Karol1877 a răspuns:

Drept

| onlychengs explică:

Eu sincer habar n-am la ce facultate as putea sa dau, chiar nu stiu ce mi-ar placea sa fac in viata. Si nici nu am vreo materie la care sa fiu foarte buna...

| And7280394847 a răspuns:

Etti la cluj

| yoshim a răspuns:

Am doua posibilitati : ori dau la UNATC si incerc din rasputeri sa imi iau masteratul
: ori dau la Ecologie
Sunt la liceu si studiez arta cinematografica/teatrala/fotografica/scenaristica.

Daca vrei sa ai parte de multi bani si sa lucrezi cu persoane minunate eu iti recomand UNATC.

| onlychengs explică (pentru yoshim):

As vrea... dar din pacate sunt un anti-talent

| melodrama a răspuns (pentru onlychengs):

Asa ziceam si eu, uite ca am fost la inceput, toate cele bune.