| Ingrid16V a întrebat:

Buna:* Vreau sa ma ajutatisad Nu mai are telefonul meu semnal, am incercat sa pun alta cartela insa tot nu are. Deci nu e din cauza cartelei, ci telefonul este de vinasad Stie cineva din ce cauza nu mai am semnal? Sau daca exista ceva de setat pentru semnal? A mai avut cineva aceasta problema?

Ajutat-macrying
Va multumesc multsad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi daca ai pus bine cartela sau poate nu face bine contact. Poate a prins mizerie. Daca tot nu merge trebuie sa apelezi la un service.

| Mădă0611 a răspuns:

thinking Stiu ca unele telefoane au o setare pentru avioane, sau cum se numeste, si presupun ca blocheaza semnalul, vezi poate ti-ai pus asa ceva.