| Klaaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de suferinta mai deosebite...:X

cele mai frmse primesc funditaaa:X

Răspuns Câştigător
| Ady_9137 a răspuns:

Eu iti las niste versuri super de la o melodie, tu iti alegi ce pui la stts:
I have nothing left to give
I have found the perfect end
You were made to make it hurt
Disappear into the dirt
Carry me to heaven's arms
Light the way and let me go
Take the time to take my breath
I will end where I began
Dear Agony
Just let go of me
Suffer slowly
Is this the way it's got to be?
Don't bury me
Faceless enemy
I'm so sorry
Is this the way it's gotta be?
Dear Agony
Suddenly
The lights go out
Let forever
Drag me down
I will fight for one last breath
I will fight until the end
Leave me alone
God let me go
I'm blue and cold
Black sky will burn
Love pull me down
Hate lift me up
Just turn around
There's nothing left...

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Tata lumea suferarolling on the floor
Si din cate vad esti si micuta!
Cei asa de suferit la varsta ta?

| ionica56 a răspuns:

Dc nu iti pui la status ceva fericit? sau stiu vrei sa molipsesti lumea cu suferinta tarolling on the floor
Pup.

| ExtraSakadat a răspuns:

Poate candva o sa te strang de mana, sa-ti spun : orice s`ar intampla…ramanem impreuna Zambetul tau a ramas…Doar o simpla amintire…Ai plecat si ai lasat…Gustul amar al despartirii
In mare taina te-am iubit mereu la tine m-am gandit iar cand vei fi mai fericit adu-ti aminte ca ai chinuit un suflet bun ce te-a iubit -

Eu te iubesc tu ma iubesti dar despartirea noastra nu va dura mult deoarece unu langa altu la bine si la greu eu spun te iubesc………. tu spui te iubesc Ranile din dragoste se vindeca foarte greu si sunt foarte dureroase
Sa razi cand inima iti plange, sa lupti cand crezi ca nu mai poti invinge. sa ai curajul sa spui da, sa ai curajul sa spui nu si intotdeauna sa ai curajul sa fii tu
Iubeste caci iubind vei invata sa suferi si suferind vei invata ce e bun pentru. tine
Niciodata in viata ta sa nu arati unei persoane cat de mult o iubesti…
E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie.
Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…
Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul.
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
Am invatat sa visez…Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi…Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o accept asa cum este…
E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata
Te simti rau atunci cand tu iubesti pe cineva si stii ca el nu te iubeste pe tine ci pe altcineva…te simti singur
Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainteCel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca
Azi sunt putin trist, probabil ca tristea e din afara, daca ar fi din mine as fi prea trist…
Iti cer iertare, stiu ca nu crezi ca ma doare, poate daca ai vedem lacrimile mele care cad in fiecare seara pe perna m-ai crede, te rog iarta-ma…
Uitarea sigur va veni vor trece clipele pe rând când la trecut te vei gândi păstrează-mă o clipă-n gând…
Dragostea incepe cu o gluma si se sfirseste cu un suspin
Nu am vrut sa ma ranesti dar ai facut-o, nu am vrut sa te iubesc dar. si pe asta am facut-o, nu vreau sa te iert dar… o voi face!
În dragoste, să nu faci din durerea altuia fericirea ta…Dorul e focul în care ard speranţele, dorinţele, durerile, iar cenuşa ce rămâne reprezintă amintirile…

| sweetgirl_3609 a răspuns:

I never feel alone, because loneliness is always with me...

I'm tired of people because they disappoint me, and I'm tired of myself, because I look at others too much hope...

Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…

Every step I take, every move I make, every single day, every time I pray, I'll be missing you!

Traiesc un vis demult apus, si nu mai revin la viata sad

| bibi5961 a răspuns:

Trăieşti fiindcă trăieşti! Iubeşti fiindcă trăieşti. Îmi cade o lacrimă din ochi şi nu ştiu ce e cu mine. dar un singur lucru însă ştiu, căci mi-e tare dor de tine. Tu de vei iubi pe altul. eu nu pot să te opresc dar te rog să îţi fie milă de cuvântul TE IUBESC!

imi este tare greu fara tine, intoarce-te inapoi. mi-e dor sa impartim totul.sa ma tii de mana si sa ne privim in felul nostru.imi lipsesti.

A cazut si ultima petala de trandafir. s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna

dragostea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi

daca eu am sa mor
si p veci am sa dorm
sa nu ma uiti iubirea mea
sa ai grija d viata ta
sa ai grija sa iubesti
pe cine u doresti
s’o iubesti cum m’ai iubit p mine
dar sa ma ai in suflet ca amintire
daca eu am sa mor
sh sufletul meu v’a plec in zbor
eu niciodata n’am sa mai cobor
chiar daca d u imi v’a fi dor

nu am incetat niciodata sa te iubesc dar tu.mai ranit prea tare sati ofer o a doua sansa. sper ca vei lupta pentru mine.pentru dragostea noastra.care inca e vie in sufletele noastre

Hai sa impaRtzim loOmeA.
`. LunE tie, sTeleLe miE day dreaming`.
`. Dar mai bine t0tuUl tZie. sH tU mie

Daca am sa plec
Te rog nu ma lasa
Daca te iubesc
Lasa’ma sa fac ce vreau cu viata mea
Daca nu ma iubesti
Mai bine pleaca si lasa’ma imi e de ajuns cat am suferithsad

Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata. dar se pare ca nu o v-oi avea.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine.

Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma. ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul.

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept.vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult. vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu.

Singura, fata in fata cu noptile si cuvintele.

Durerea ce in suflet o port, nu pot s-o mai suport, in lacrimi ma topesc in lacrimi ma trezesc. de ce oare TE IUBESC?

Lacrimi amare imi acopera ochii cand noapte la tine stau si privesc, iar somnu-i departe nu pot sa-l apropii si doar la tine stau si ma gandesc.

Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine. O atingi pe ea dar ma simti pe mine. Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea.Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea.

E atat de frig. lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata.

Fiecare cuvant e o speranta in plus. fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!

Indiferenta ta, raneste sufletul altora

tiam trimis mai multe statusuri pentru diferite stari sufletesti. sper sati placa, si daca ti-au placut si mai vrei, at trimite-mi un mesaj privat si spune-mi ce fel de status-uri ai dori, ca? voi crede in continuare ca tiau placut status-urile care ti le-am scris.have a nice day