| nedelcualexandru a întrebat:

Am si eu o rugaminte. M-am inscris la facultatile respective: Administratie Publica-Universitate Bucuresti (aici am intrat la buget), RISE-SNSPA, Stiinte politice-SNSPA (am dat admitere si am luat 9.35), Studii de securitate-Universitate Bucuresti si Stiinte politice-Universitate Bucuresti. Care este cea mai buna varianta pentru. care sa optez? Multumesc pt.raspuns/raspunsuri

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Eu as alege RISE-SNSPA sau Stiinte politice-Universitate Bucuresti.