| вυттєяƒℓу a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din viata voastra? Dar cea mai amuzanta nazbatie facuta cand erati mici? Funditalaughing)

Răspuns Câştigător
| jana_2486 a răspuns:

Cand eram micutza.vara ne trimitea la tara la bunici, intr-o zi am gasit sticla de tuica a bunicului in bucatarie am luat-o si am dat la capra sa bea.saraca de abia mai mergea si dupa vreo 2 ore a vomitat. mi-am luat ceva bataitza laughing)

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand aveam 5 ani mi-am indesat intr-o nara o bomboana mare de menta! Cand am vazut ca nu mai pot s-o scot am inceput sa urlu si parintii au sarit ca arsi sa vada ce am! Cand au constat "buba" m-au dus la doctor, care le-a zis sa aiba rabdare ca bomboana se va topi si va iesi singura! Asa ca toata ziua am avut muci dulci! Si cu timpul nu a mai fost chiar asa de rau!

| AndreeaaaaX a răspuns:

Din viata meabig grine ziua colegei mele. A tinut 3 zile incontinuu!:X
Doamne cat am ras atunci...

Nazbatie:Eu cu fratele meu mai mare am facut o mare mare prostie!big grin. El a sunat`o pe mama si i`a spus ca a venit cineva la noi acasa si ca m-a batut pe mine iar apoi m`a luat cu eibig grin.Mama,bineinteles s-a suparat super rau pe noi cand a aflat adevarulbig grin

Si o adoua nazbatie:Unchiul meu Raul(mai nebun de felul lui)a sunat`o pe mama cu numar ascuns si a spus ca e de la nu stiu eu ce firma de unde au cumparat casa si ca trebuie sa plateasca 3 milioane de euro pana a doua zii dimineata la ora 8:00 daca nu ne vor lua casa.Bineinteles mama deja eraa superr speriata.Eu am sunat`o pe mama si i-am spus speriata Mami mami a venit un nene care a vrut sa ne ia casacrying...Si apoi a venit speriata acasa de la servici si dupa ce a aflat adevarul ii venea sa ne arunce de la balcon...

FUndita te rogg:X

| KiddoxD a răspuns:

Cand eram mai mica m`a filmat mami si tati ca am adormit pe volanul de la rotobil...cand m`am sculat aveam jumate de fata normala jumate volanlaughingFundita? plzbig grinbatting eyelashes