| iri a întrebat:

Care a fost cea mai mare realizare pentru tine in acest an? Dar cea mai mare dezamagire?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai mare realizare a fost ca am intrat la un liceu foarte bunlove struck
Si cea mai mare dezamagire a fost ca mi-am pierdut timpu cu cineva care nu meritastraight faceDar am trecut eu si peste astasad
@Legiuitoarea : Condoleante pentru mama ta!sad

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cea mai mare dezamagire a fost si este faptul ca traiesc o dezamagire.realizari? nu am... dar sa nu fiu egoista pot spune ca sunt sanatoasa, asta este o parte mai pozitiva! P.S.imi pare rau pentru tine Legiuitoareo.Viata ne da lovituri dupa lovituri cand ne e lumea mai draga.Capul sus, Dumnezeu este mama ta.

| nobody_9468 a răspuns:

Pot spune ca realizarile au fost ca in anii trecuti, dezamagiri...phai azi cand a venit vecinu meu la mine (care il consideram super-sexi) mi-am dat seama ca m-am inselatlaughing

| Gabry a răspuns:

Cea mai mare realizare?thinking
Nu m-am gandit la asta pana acum si nu prea stiu ce sa raspund...cred ca, cea mai mare realizare a mea este ca am reusit sa-mi fac prieteni pe care pot conta oricand!
Cat despre dezamagirithinking Nu prea am avut!big grin
Sarbatori fericite!

| tarziu a răspuns:

Cea mai mare realizare din acest an? m-am insurat... cea mai mare dezamagire? divortez deja!

| ana0metalhead a răspuns:

Cea mai mare realizare a fost ca mi-am facut foarte foarte multi prieteni si cea mai mare dezamagire ca n-am putut sa-mi fac un nou iubittongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Realizări spectaculoase nu au fost, în schimb cea mai mare durere posibilă m-a lovit: decesul mamei mele pe 13. 11. 2009. Lumea mea este tristă și fără culoare fără ea.
Sărbătorile sunt pusti, goale, fără conținut.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare realizare, am descoperit trei shaormerii linga serviciu. Cea mai mare dezamagire, s-a inchis cofetaria Tip Top de linga mine, de unde cumparam niste amandine delicioase straight face