| Grasutza a întrebat:

Care ar fi cel mai interesant lucru pe care l-ati facut pana acum sau pe care ati dori sa il faceti?

Răspuns Câştigător
| ela_8957 a răspuns:

Am o sora de 20 de ani, care are un amic! Acel amic are o motocicleta dar in adevaratul sens al cuvantului, si in weekendul acesta l-am convins pe tata sa ma lase sa ma plimbe acel amic cu motocicleta, deoarece nici baiat daca eram nu eram atat de innebunita dupa motociclete! Asa ca a fost o realizare, deoarece ma rugasem de tata, cu o saptamana inainte ca sa ma lase!

O alta realizare este ca reusesc mereu sa imi inveselesc parintii si ca ii fac pe cei din jur sa zambeasca! In viitor sper sa am multe realizari, deoarece astept multe de la el(viitor), si sunt sigura ca si el de la mine!

pa-pa!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar fi intresant sa citesc gandurile altora. M-as amuza copioswinking

| Dan a răspuns:

Sa ajut pe cei din jurul meu si sa imi refac viata.

| PauLa.M a răspuns:

Ma suport...este in acelasi timp si curios.

| vilmaristul a răspuns:

Sa fac o calatorie intergalactica, cu riscul de a ma intoarec in viitor, cu speranta ca viata va mai fi pe pamant!

| adrykiba a răspuns:

Sa dresez un caine care musca sa fie cuminte...am reusit ceva... dar mai am foarte mult de lucru.si chiar mi-as dori sa reusesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai interesant lucru a fost sa raspund pe TPU la niste intrebari fara raspuns

| lucianghio a răspuns:

Facultatea de drept, la trecut, doctoratul in drept la viitor.