| OoBunnyoO a întrebat:

Ce lucru v-ati dori sa faceti, dar pe care inca nu l-ati facut?

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa reusesc sa pastrez pe cineva langa mine.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa imi traiesc tineretea intr-un mod mai fericit.Sa fiu fericit si sa simt ca imi traiesc viata.happy
Si sa vad planetele cu telescopul.(asta ca bonuslaughing )

| OoBunnyoO explică (pentru AvalohAlyn):

Daca vrei sa faci asta, cred ca acum este timpul sa o faci. Tineretea nu dureaza toata viata (pentru cei mai multi, din fericire). tongue

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Tu ce ai vrea sa faci?

| OoBunnyoO explică (pentru RAY):

Sa ma apuc de invatat, ca am un test saptamana viitoare. laughing
Chestii mai profunde, momentan nu cred ca as fi vrut sa fac pana acum. Deja pentru varsta mea am facut mai multe decat am crezut vreodata ca voi face. Evident, sunt multe alte lucruri pe care vreau sa le fac, precum sa vad Aurora Boreala si sa inot in Lacul Roz din Australia siii sa fac toate cercetarile pe care le-am planuit. laughing) Nu stiu daca voi ajunge sa le fac vreodata, dar inca nu este timpul lor.

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Si eu vreau asta

| hunea a răspuns:

Sa vizitez piramidele si TajMahal

| RAY a răspuns:

Sa zbor cu parasuta, sa calatoresc spre statia spatiala, sa calatoresc, sa vizitez case bantuite, pesterii etc multe chesti as face da n-am banii asta e bunny

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa reusesc sa o pastrez pe mama mai mult langa mine
Din pacate nu se mai poate!

| Doub a răspuns:

Să merg într-un oraş străin cu cel mai bun prieten/cea mai bună prietenă, aşa de nebuni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Multumitaa?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Mi-ai dat si poza odioasa.
Acum si nume odios...
Concluzie: Esti si tu odioasa. sad

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa stiu sa cant la pian, mi-ar fi placut sa stiu sa inot, patinez, mi-ar fi placut sa stiu sa schiez sa stau 2 saptamini intr-o cabana la munte toate astea nu am facut niciodata.La varsta pe care o am nu cred ca le voi face vreodata.Din cele de mai sus copiii mei stiu sa innoate. Poate nepotii mei o sa realizeze si restul viselor mele.

| OoBunnyoO explică (pentru gemeni6226):

Pentru pian si patinaj nu este prea tarziu. happy Aveam o profesoara care dupa ce a iesit la pensie a inceput sa ia lectii de pian. Si-a cumparat la un moment dat un sintetizator, si o data dat m-a invitat la ea sa imi cante si canta chiar foarte frumos. Timpul nu este inca pierdut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O petrecere-n chiloti!

| OoBunnyoO explică (pentru anonim_4396):

Asta chiar suna misto. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

M-am gandit si sa adopt un copil dar cred ca as aduce apocalipsalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa merg sa vad frumusetile lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genul asta:

https://www.youtube.com/watch?v=8L8UCfxmtSw