| Niko_7610 a întrebat:

Care are Disney Channel? va uitati la Zak si Cody de cine va place? Dar dintre sirenele h20? Dar dintre Vanessa si ashley?

Răspuns Câştigător
| vivigirl a răspuns:

1.Cody e mai dragut happy. 2.Toate sirenele imi plac dar mai draguta era Emma happy si am inteles ca in sezonul 4 o sa reapara in peisaj happy. 3. Ashley happy. Vanessa si-a cam patat imagnea cu acele poze in care apara in ipostaze sexy sa nu zic altfel.

4 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

1.Cody
2.Cleo,Bella si Rikki
3.Vanessa

| diana a răspuns:

1.Zack
2.Cleo
3.Ashley

| esperar a răspuns:

Da, ma uit la Zack si Cody pe Disney Channel, este serialul meu favorit.

Răspuns utilizator avertizat