| AvalohAlyn a întrebat:

Care consideri ca sunt defectele tale(morale)?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Competenta mea morala este precum un cameleon, ma dau dupa situatie. Daca se cere sa fiu prost, fac pe prostul; daca e sa fiu amuzant, fac pe clovnul; daca e sa fiu inflexibil, atunci asum pozitia; insensibil, foarte usor pentru. mine;... Imi place sa am control asupra corpului, si psihicului meu. Am noroc ca ma enerveaza propriile defecte, si atunci lupt sa le subjug vointei mele. devil

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sunt sensibil in anumite lucruri, pun mult suflet in nu ce ar trebui. Sunt corect in viata reala, desi sunt constient ca am de pierdut in viata reala. Orgolios peste masura, desi pe asta il consider un aspect pozitiv fiindca alung ''serpii'' din viata mea. Vreau sa am parte numai de insecte mici, cu aripi nevinovate dar cu aripi angelice.
Orice defect moral mi s-a dovedit a fi infrant. Ba de prieteni pe care-i respect, ba de persoana pe care am iubit-o. Uneori intervin sentimente care sunt peste principii. Si desi nu la doresc, ma intrec!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prea curios, insistent... SI mai e problema vocabularului, dar e in curs de corectare. happy

mira
| mira a răspuns:

Nu sunt multumita de vointa mea, mi se pare insuficienta.

| Ana a răspuns:

Sunt suparacioasa, perfectionista daca nu imi iese ceva perfect incep sa fac ca trenu' big grin, nu las niciodata d la mine, sunt certareata (ma cert mai ales cu babele alea din tranvai care nu le convine nimic laughing)

| inna a răspuns:

Prea impulsiva, prea sensibila...prea perfectionista.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai, lenea. U?

| mcrenma a răspuns:

Ma enervez repede, lenea, plictiseala, increderea in altii (foarte rar)..etc

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Defectul meu major este ca nu ma cred fara defecte cu toate ca stiu ca am defecte defecte! toate defectele mele sun defecte normale!

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Liquid is my name.Sau cum a zis Otonis : stilul cameleon.Actionez intodeauna in functie de circumstante.
Poti crede ca este o atitudine lipsitä de principii, dar atitudinea mea flexibilä ma fereste intotdeauna de croseele vietii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca ai timp sa ti le insir pe toate? Daca ai trecut de douazeci de ani, sigur nu ai timphee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensibila, timida, invidioasa. Tu?