| bornthisway1 a întrebat:

Care credeti ca sunt defectele Romaniei si de ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Guvernul e corupt, basescu si boc (care nu merita sa le pui litera mare la inceput) sunt niste nenorociti care fac amara viata romanului, spitalele cer spaga ca sa te faca bine, salarii prea mici, intretineri peste masura, curentul creste in urmatorii 13 ani treptat, multe fete sunt curve in ziua de azi si inseala, baietii alti porci batandu-si joc de ele, rromii care ne fac de ras in strainatate, caini vagabonzi care ataca persoane in varsta pe strada.

| mgtow a răspuns:

Sa nu uitam ca proasta educatie aplicata de parinti influenteaza negativ asupra viitorului la copil.

| BRG a răspuns:

Țiganii.Și cîinii fără stăpîn.

| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt foarte multe,incep intai cu populatia apoi cu guvernu! Omu de rand se plange zi de zi de conditile sociale, dar tot cei care se plang l-au votat a doua oara pe basescu, care nici 1% nu merita dupa cum a condus tara prima oara! Tarani cum vad faina,malai,ulei etc, imediat arunca cu voturile, fara sa-si dea seama ca ce au primit intr-o zi li se va lua ani buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defectul romaniei e basescu si toti fraierii din politica. tiganii si mai rau...