| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre tampon extern si absorbant? Funda

4 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Tamponul este cel care il introduci big grin iar absorbantul este cel ce il pui pe slip.

| lc13cm3 a răspuns (pentru Madayna):

Tamponul pe care il introduci este tampon INTERN si eu am intrebt de tampon EXTERN

| Madayna a răspuns (pentru lc13cm3):

Tamponul este doar INTERN, nu exista tampon EXTERN straight face

| WildLatte a răspuns:

Cum a spus si Madayna, nu exista tampon extern. Doar ca unele persoane folosesc denumirea de tampon pentru absorbant. Acele " tampon extern " de care intrebi tu, este de fapt absorbantul.