| Martyrs a întrebat:

Care este culoarea voastra favorita a ochilor? happy

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Verzi love struck Ii ador, pur si simplu :X:X

19 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Căprui love struck!
Ţie?

| Sara2 a răspuns:

Ii am negri dar as vrea sa ii am albastrii

| Eღilia62 a răspuns:

As vrea sa-i am albastri.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Negri, albastrii si verzi.

| AlinnutSsa a răspuns:

Eu ii am albastrii. Si multi imi fac complimente gen "ce ochi frumosi ai". Sunt mai "rari".
Daca asa m-a lasat Dumnezeu sunt fericita asa. Si imi plac.

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Verzi big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

Eu îi am puţin verzi, da' nu mă impresionează. Mi-au zis mulţi că am ochii frumoşi, dar neaah...
Mie personal, îmi plac cei negri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii am albastri si imi plac mult dar mereu am impresia ca am privirea rece si goala laughing. Nu se creaza acea profunzime ca la negru sau maro si nici nu este caldura aceia a ochilor caprui. Mda, chestii trestii.
Dar imi plac mai mult ochii negru, ma fascineaza mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capruii` furaa inima oricuii :X

| wforweirdo a răspuns:

Sincer nu mă interesează culoarea ochilor când vine vorba de o persoană. Dar dacă e să o luăm aşa, aş zice că-mi plac mai mult ochii verzi şi albastri.

| umbrax a răspuns:

Albastri

| TooNight a răspuns:

Eu ii am caprui-verzui, dar imi plac mult cei Albastri big grin.N-as vrea sa-mi schimb culoarea ochilor, dar pur si simplu imi place culoarea albastra, si-mi plac si ochii albastri big grin
Tie? happy

| andreyyya a răspuns:

Verzi :X

| HuBaBuBaa a răspuns:

Verzi si albastrii` love struck

| InYourMemories a răspuns:

Ochii verzi sa nu ii crezi(cei verzi)

| BiiiaBiii a răspuns:

Verzi, pentru ca ochi caprui vezi peste tot, la fel si cei albastri, astia verzi sunt mai rari(parerea mea)

| RoxanaM a răspuns:

Caprui.

| Noiprietenele a răspuns:

Albastri si verzi :X

| MereuPuternic a răspuns:

Caprui happy