| CoryIOU a întrebat:

Care este visul vostru cel mai groaznic? nu ma refer la ce va ginditi sa deveniti in viata dar la ce-ati visat.

8 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Se facea ca o foca viola un pinguin, iar eu constat ca sunt unul dintre pinguini si o turma mare de foci se apropie spre noi

| Mayar a răspuns:

Rareori am avut cosmarul acesta,insa e singurul ce poate fi numit cosmar : sunt intr.un spatiu alb,pe o imensa coala de hartie, sunt minuscula, iar o amestecatura imensa de culori se rostogoleste spre mine sa ma striveasca. Oriunde fug, e alb si astfel ma vad. Fug, si se face tot mai mare.
Senzatia e foarte foarte neplacuta.

Acum spune si tu! Spune

| Sociopat a răspuns:

Era seara si m-am dus la frigider sa beau ceva. Ma uit pe geam si brusc apare o lumina orbitoare. Lumina isi pierde din intensitate si in coltul de jos al geamului era un chip alb care se uita la mine. Cad pe jos, si imi amintesc ca incercam sa ma indepartez de geam dar eram blocat si incercam sa tip dar nu aveam deloc voce. Cu cat incercam sa tip mai tare cu atat chipul alb se marea pana era pe tot geamul si imi dadea impresia ca ma inghite.

| LaughingKarima a răspuns:

Eu am frica asta uimitoare de paianjeni de cand eram mica si se urcase un paianjen pe mine. Dupa cateva zile, m-am visat pe mine intr-o camera alba, pe o canapea. M-am ridicat si ma duc spre usa ca sa ies de acolo, am incercat usa dar era incuiata. Chiar cand am incercat sa tip, nu aveam voce. Pur si simplu si de cateori incercam simteam ca parca ceva ma zgarie pe dinauntru in gat. Incepusem sa plang, si am ajuns sa ma uit la podea, plin pe paianjeni peste tot, mici, mari, de toate felurile. Am incercat sa urlu iar, insa ma durea tot mai tare, am fugit repede la canapea si m-am urcat cu totul pe ea, nu urca nici un paianjen dupa mine insa toti se uitau la mine de parca asteptau sa fac ceva. Dintr-o data vomitasem paianjeni, chiar atunci ma trezisem, plangand si fara voce.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Poate nu-mi amintesc sa fii avut cosmaruri.

| lovecats123 a răspuns:

Am visat ca in spatele blocului meu era o casa mareee parasita si de fiecare data cand treceam pe langa ea auzeam tot felul de soapte ce ma amenintau. Uneori vedeam fantome pline de sange ce ma priveau cu ochiu lor rosii si reci.Imi amintesc ca intr-o zi ma trezisem su am observat ca nu mai era niciun vecin in bloc.Am hotarat sa merg in casa si acolo am vazut cadavrele tuturor.In timp ce ma miram un chip infiorator a aparut in oglinda si apoi a scos un cutit si mi l-a bagat in umar.Imi spunea ca e satan si ca vrea sa ma ia in iad sa ard vesnic (in jurul meu erau serpi mari ) M-am trezit transpirata si cand m-am uitat la ceas era ora3 (sti ora diavolui in care se fac cele mai multe posedari )A fost cea mai groaznica noapte...

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Am visat odata ca un bosorog incerca sa ma violeze si imi batea inima tare mai ceva ca sistemu lui salamhee hee))acum rad dar in vis a fost groazniccrying tentativa de viol.

| SuntSpeşăl a răspuns:

Am visat că m-o călcat o maşină.De mai multe ori.