| Mariixx a întrebat:

Care este visul vostru in viata?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa pot fi un exemplu pozitiv, sa fiu un sprijin pentru ceilalti, sa imi aduc contributia.

| positivity a răspuns:

Viața mea depinde de vise inutile, complet infantile. Dacă aș risca totul pentru un vis, cu siguranță aș pierde în câteva secunde.
Dar sunt om, şi am speranțe. Sper să devin un cunoscut pictor, sau un măreț creator de manga.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, vreau sa devin doctor oftalmolog.

| Shammal a răspuns:

Care este visul tau?

| Mariixx explică (pentru Shammal):

Pai sper sa ajung in cadrul armatei, undeva pe la Academia Fortelor Terestre de la Sibiu, daca nu. sper sa pot pleca in alta tara unde sa pot ajunge un medic bun.

| Shammal a răspuns (pentru Mariixx):

Hmm, tu ca fata vrei in armata? happy ce gand te duce acolo - ce pasiune?

| Mariixx explică (pentru Shammal):

In primul rand..este mandria pe care o dobandesti atunci cand porti uniforma militareasca, este o onoare, fapt ca ai muncit mult sa slujesti tara si sa te dedici disciplinei si dreptatii.E o pasiune de cand eram mai mica si sper ca pana intr-a 12 a sa nu-mi schimb optiunea, deoarece am mult de castigat daca voi ajunge in domeniul armatei.

| Shammal a răspuns:

Eu vreau sa ma cunosc pe mine, sa-mi cunosc abilitatile ca om si ca spirit, sa pot comunica cu natura si intreg universul, sa ma pot exprima liber fara nici o restrictie a gandirii - a realitatii colevtive, sa calatoresc in fiecare colt al lumii si dincolo

| Mariixx explică (pentru Shammal):

Un univers al cunoasterii. dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să devin veterinar...

| Yasmin875 a răspuns:

Sa fiu designer de moda.

| InTell a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, fericita si sa iau tot ce este mai bun de la viata alaturi de persoanele pe care le vreau in preajma mea.

| Stresanta a răspuns:

Sa ajung in momentul in care sa risc tot pentru nimic.

| Mariixx explică:

Aveti vise marete si totodata atat de frumoase.

| OxyAndrei a răspuns:

Sincer,sper sa devin cunoscut prin muzica...
Compun multe melodii de cand eram mic si vreau sa imi petrec viata in muzica.