| Octaviana_9832 a întrebat:

Care este vocala care inlocuieste apostroful in structura " I'd " din limba engleza? happy.

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Bă, de aşa ceva nu am auzit in viaţa mea. O vocală care să inlocuiască apostroful. In orice caz " I'd " vine de la I would
Succes!

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu stiu la ce te referi straight face dar I'd=I would = eu as

| Xname a răspuns:

Ne dai şi fundiţa pentru că ne-am străduit? big grin

| Octaviana_9832 explică:

Era o intrebare de baraj. Vroiam sa vad daca ''va prindeti'' sau nu :d. Mai exista si persoane care sigur nu si-ar fi dat seama.winking.

| Octaviana_9832 explică:

Cu placere :d