| anonim_4396 a întrebat:

Care-i primul cuvânt care-ţi vine acum în minte?

104 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

tu+daisuki=daisuki+tu?
sau aşa da' invers?

| RareşTPUro a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai am aflat ceva de la verisoara ei...

| KillMePlease a răspuns (pentru RareşTPUro):

stai calm
o să rezolvi la un moment dat, chiar de va fi "mai târziu" sau "mai devreme"

| SergiuBoss11 a răspuns:

Manglitorie?

| ubox7007 a răspuns:

O fraza "Времени нет" (vr(i)em(e)ni net) (nu este timp)https://www.youtube.com/watch?v=G8qxUC4DS6g asta este si melodia

| LoveBlueSky a răspuns:

Cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cald.

| Neberius13 a răspuns:

Bitch

| Croampa a răspuns:

Ighen ighen! (Y)

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

pe skype mai eşti?

| darrio2007 a răspuns:

Citind numele tau? Kill you!

| Croampa a răspuns (pentru KillMePlease):

Am fost la masa.

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

Bnn, bbnsczz

| MaximilianVirus a răspuns:

Muzica.

| Astaeparereamea a răspuns:

Frijidiehr

| zurick a răspuns:

Mică.

| DonaldTrump a răspuns:

Flacari.

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

Ardealul pamant maghiar!

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Pa dracu! -_-
Ma ficior nestiutor ma, tu stii ma ca ungurii or vrut i' sa nie ia pamantu' nost ma, A NOST! Sa vede ca esti ungur di cela rasist! Huuuuaaa! RASISTULE!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sternocleidomastoidian.

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

" RASISTULE!" Daca gasesti in fraza mea ceva rasist eu imi tai mana daca nu tu iti tai mana.

" tu stii ma ca ungurii or vrut i' sa nie ia pamantu' nost ma, A NOST!"
Tu nu stie ca regatul ungariei este mai vechi decat principatele voastre. poti observa golul de 1000 de ani in istoria romanilor.winking
Plus ca in astea 2 judetete ungurii sunt majoritari :p. https://en.wikipedia.org/......ki/Romania

"Ma ficior nestiutor ma" stiu istoria foarte bine fata de tine care vad ca te pasioneaza creppy pasta-urile si anime-urile.

" tu stii ma ca ungurii or vrut i' sa nie ia pamantu' nost ma, A NOST" partea amuzanta este ca atunci cand ma prefaceam eu ca scriu cu accent m-ai facut plod fan codrin bradea laughing dar acuma cand tu scrii asa...

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Stai o secunda man...
1. Nu-si taie nimeni mana( eventual rinichii, n-am mai mancat rinichi de ceva vreme si mno.)
2. Ok, stii istorie
3. Vad ca stii destul de multe despre unguri si ai folosit termenii: " principatele voastre" si " tu nu stie" ceea ce ma face sa cred ca esti de origine maghiara( cel putin jumate)
4. Da, sunt fan creepypasta si anime + ascult hard rock, death si black metal
5. Ai zis ca scriai cu accent -> esti din Ardeal
6. Nu am zis ca esti fan Codrin Bradea Bani pentru accent, ci pentru ca ai folosit nepasator tremenul "Satana"( care m-a facut sa ma gandesc la Codrin)
7. Am scris cu accent pentru a evidentia ca-s Ardelean, nu scriu de obicei asa
8. Add? big grin

| Killthem a răspuns:

Răbdare

| MiyakoSaki a răspuns:

| Kizei a răspuns:

Cancer

| KillMePlease a răspuns (pentru Kizei):

salut

| Kizei a răspuns (pentru KillMePlease):

Salut domnule.

| KillMePlease a răspuns (pentru Kizei):

doamno*
şi salut din nou, domnule, bănuiesc.

| Kizei a răspuns (pentru KillMePlease):

Eram sigur ca esti femeie, da mi-o fost prea lene sa mai editez. XDXDXDXD

| KillMePlease a răspuns (pentru Kizei):

nicio problemă.
alţii de pe site au crezut luni întregi că sunt băiat, deşi aveam poze cu fete sau pur şi simplu de fete la profil şi mai şi dădeam răspunsuri în care foloseam genul feminin când vorbeam la adresa mea, aşa cum făceau şi alţi useri care ştiau că sunt fată. deci e okay. te-am plictisit, aşa-i?