| anonim_4396 a întrebat:

Care-i primul cuvânt care-ţi vine acum în minte?

104 răspunsuri:
| Kizei a răspuns (pentru KillMePlease):

Prima data cand am iesit si eu afara sa fac ceva cu viata mea (sa duc gunoiu') m-am impiedicat si m-am julit fix in mijlocul fruntii.De atunci nu mai ies afara :[.
Tu ce hobbyuri ai? Iti plac serialele/anime-urile?
BTW am gasit o melodie care poate o sa-ti placa, eu o ador

| KillMePlease a răspuns (pentru Kizei):

asta-mi aminteşte de mine la 9 ani... hypnotized nu ştiu cum am reuşit să cad pe spate de pe gardul de care mă rezemam (gardul era d'ăla "scund"). şi m-am lovit la spate, tare, eram tătă zgâriată (pe atunci purtam "maieuri" d'alea strâmte şi roz şi... iacs). faza asta o fost cu o zi înainte de ziua mea de naştere. m-am dus cu o faţă de căţeluş în casă, i-am zis mamei ce-am păţit (eram foarte speriată. credeam c-o să mă pedepsească sau ceva), iar ea mi-a răspuns plictisită: bine. schimbă-te şi tai-o afară. straight face
sincer, nu-mi plac serialele/ anime-urile/ filmele. (da. ştiu, sunt naşpa) nu-mi place să stau o oră/ două/ trei în faţa unui ecran şi să văd invenția altora, mai ales dacă sunt singură. singurul film la care m-am uitat singură şi mi-a plăcut a fost divergent/ insurgent.
în rest n-am cine ştie ce hobby-uri. în mare parte a timpului meu liber ascult muzică, alerg, uneori citesc, scriu (versuri/ ce-mi trece prin cap), desenez (nu foarte des în ultima perioadă)... chestii tipice... tu ce hobby-uri ai?
care-i melodia?

| Kizei a răspuns (pentru KillMePlease):

AI UITAT LINKUL WTF :))
Vaaaai. om prost.
https://www.youtube.com/watch?v=uBG2FkwOOwQ

Hobbyuri...joc League of Legends la greu, ma uit la Anime. Am inceput sa ma uit la anime-uri din octimbrie anul trecut si am strans peste 250 :| (no lifer intensifies). Imi place mult matematica si vreau sa invat sa programez.
Am mai inceput sa scriu o "poveste" intru-un notepad dar de ceva timp nu am mai scris nimic :)).
As vrea sa "invat" sa desenez, nu prea am mult talent dar na. ce sa si faci.

| Kizei a răspuns (pentru KillMePlease):

Live Your Life e okay, vad ca iti plac melodiile care au un drop.
Fix alea cu drop nu mi le prea plac mie.
Cum spuneam, fiecare cu preferintele lui.

| KillMePlease a răspuns (pentru Kizei):

=]]
faină faza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eviscerare.

| MorganaM a răspuns:

Minte

| xDragosel007 a răspuns:

Scoala! big grin big grin

| KillMePlease a răspuns (pentru xDragosel007):

Oooh....asta e foarte bine. esti/ai fost un elev foarte studios banuiesc

| xDragosel007 a răspuns (pentru KillMePlease):

Cum sa nu. Deja din clasa a 5-a am luat bacul anul asta.

| KillMePlease a răspuns (pentru xDragosel007):

Super. sa nu te gandesti la nimic legat de facultate, o sa o faci cu 20 ani in urma.