| KamaSutra a întrebat:

Daca ati putea face orice pentru o zi, care ar fi primele trei lucruri?happy

88 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mi-aş dori să îmi găsesc un suflet care are nevoie de mine.
Mi-aş dori să văd în adâncul sufletul unui om, nu doar ce este la exterior.
Mi-aş dori ca cei săraci să aibă parte de ceea ce au parte şi bogaţii: un acoperiş deasupra capului, hrană, îmbrăcăminte şi aşa mai departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

1. Nu are nimeni nevoie de tine, dar tu ai putea avea nevoie de propria ta integritate pana la proba contrarie.
2. Nu poti. Nu vei putea. E un ocean plin de secrete. Nici tu nu te vei putea deschide asa pentru oricare din drumul tau.
3. That's utter crap. Ca sa iti permiti acele lucruri nu trebuie decat sa muncesti in viata. Nu te numesti bogat pentru niste lucruri esentiale.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai trezit tu să îmi comentezi dorinţele. Chiar nu aveam nevoie de comentariul tău pentru că fiecare om are dorinţele sale, fie bune sau rele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Dorințele tale sunt infantile și fără pic de rațiune.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu îmi pasă, sunt dorinţele mele. Tu nu o să înţelegi niciodată pentru că nu ştii ce este în sufletul meu. Aşa că nu te lua de dorinţele altora pentru că nu le înţelegi. Suntem diferiţi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Ignorance is bliss. Am dreptul să mă iau de cine și de ce doresc. Sufletul tău tumultuos nu mă impresionează și nu am nevoie să îl cunosc mai detaliat.

| Liviu a răspuns:

1.As trage de o usa pe care scrie "IMPINGE"
2.As sari cu parasuta
3.As inventa o banca de 'enervat oameni in rate' laughing

| William a răspuns:

As corecta toate greselile gramaticale si de exprimare de pe TPU. Nu pot sa spun care sunt celelalte doua lucruri.

| KamaSutra explică (pentru William):

Al doilea ar fi ca nimeni sa nu mai intrebe la Dragoste&Sex cum ii spun ca il\o plac...asta.i imposibil

| William a răspuns (pentru KamaSutra):

laughing

| Evolution a răspuns:

1- Sa fac sex cu toate fetele cu care am fantezii rolling on the floor
2- Sa invat toate limbile straine existente
3- Bani bani bani laughing) nea glumesc, sa imi cladesc o familie si sa fie toate ok pana la capat.

| KamaSutra explică (pentru Evolution):

Uuuuu,perversitatelaughing imi placerolling on the floor

| T0T a răspuns:

Aș vrea să aflu tot ceea ce gândesc cunoscuții, să capăt foarte multe cunoștințe din anumite domenii, normal instantaneu fără efort, și să fac rost de un miliard de euro.

| LoveSleep a răspuns:

Aș face să fie mereu noapte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

E cel mai sadic gand pentru intreaga omenire.

| OldSoul a răspuns:

1As face stunt-uri cu o motocicleta,
2M-as arunca cu parasuta,
3M-as asigura ca nu voi face aceste lucruri singur.

Ordinea nu conteaza.

| KamaSutra explică (pentru OldSoul):

Cu siguranta nu le vei face singur. Pentru ca intotdeauna mi.am dorit sa sar cu parasuta si chiar cunosc unele, daca intelegilaughing

| OldSoul a răspuns (pentru KamaSutra):

Inteleg laughing

| Doub a răspuns:

1. As calatori peste tot.
2. As vorbi cu unii oameni.
3. As incerca sa obtin niste raspunsuri la anumite intrebari.thinking

| AirănMeidăn a răspuns:

Sa cumpar toate hainele pe care le vreau
sa merg pe strada si sa ma bag in toti oamenii care imi ies in cale
si sa fur $838382892 ca sa am pentru restul vietii

| KamaSutra explică (pentru AirănMeidăn):

Mda,dar din pacatesad nu se va intampla niciodata

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-as transfera o suma de bani din conturile unui multimiliardar in conturile mele, nu o suma mare, doar cat sa-mi ofere o viata putin mai mult decat decenta fara sa muncesc.
M-as face Zeita Suprema sa am puteri nelimitate si mi-as pune o mitraliera in loc de picior, fara sa-l amputez.
Ca asta.
https://chrisdevoss.files.wordpress.com/2011/07/planet-terror.jpg
Daca esti omnipotent pentru o zi, poti sa faci lucurile astea, ce va urma e important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Plictisitoareo laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pot spune, duc lipsa de creativitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, poate excelezi in alte "parti". cine stie

tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, imi place sa *** omul de cap (cand si vreau), asta ar fi vocatia mea, ca prea ma pricep.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Observ din ce in ce mai bine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumeam madame, nu aia-i vocatia mea, adica da ma pricep si la scos "pepenele din oameni" dar'a asta e ceva natural.Eu nu-s o fire vorbareata, insa tind sa recuperez destul de meult in scris. Daca ma voi gandi vreodata sa scriu o serie de carti, titlul primei editii ar fi,, Un idiot printre idioti".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu esti o fire vorbareata? nu iti place sau nu ai cu cine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand nu am cu cine nu imi place, am incercat mai demult sa trec de unele lucruri care ma limiteaza cam mult pe plan social, dar cand nu imi place nici nu pot empatiza, iar daca nu poti empatiza deloc deja din start nu mai are nici un rost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam ciudat. pe TPU am vazut ca te bagi in seama cu multi, puteam baga mana in foc ca asa esti si in viata de zi cu zi. sau poate mi s a parut mie acel" multi" cine stie

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, m-am bagat in seama in ultimu' timp, nu de mult mi-am reinceput activitatea pe acest site, iar inainte de asta am fost cam inactiva intr-un interval de cca. un an, mai dadeam raspunsuri, din an in pasti, am intrat la loc pentru ca pan' la urma este un site destul de complex (fata de altele), imi place destul de mult si interfata acestuia, plus ar mai fi fost un user motivul pentru care am intrat la loc, insa am ramas din alte motive.
Asa este, nu sunt bagatoare de seama in real life, asta e, imi e greu sa creez legaturi iar daca o fac atunci imi e greu sa le mentin/pastrez, tocmai pentru ca nu-s o fire lipicioasa si/sau insistenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti a 2 persoana cui ii zic asta da merge.

clona mea ( feminina, se intelege ) unde erai laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salutari Italia din partea Romaniei atunci.

Semanam, a? Inseamna atunci ca si tu emani mirosuri interesante cand intri intr-o incapere :)).

http://www.tpu.ro/......-mult-ori/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uitasem pe moment cu cine vorbesc laughing acum esti clona panterei pline de dume care face pauza de la site din cate imi amintesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vorbim de userul, si te citez, "dume proaste", atunci sa stii ca e iesit pe perioada nedeterminata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a spus. ce sa ii faci. vorba lui Freddie Mercury "the show must go on ". ce imi place melodia aia.

"Daca vorbim de userul, si te citez, "dume proaste"" dubios sa iti amintesti asa perfect. ma pui pe ganduri thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu avea legatura cu el cel mai probabil ca nu-mi mai aminteam, deci nu ii din cauza ta.Si da, e dubios, nici nu stiu daca ar trebui scrisa asta, pnm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Daca nu avea legatura cu el cel mai probabil ca nu-mi mai aminteam, deci nu ii din cauza ta" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar asa e, nici nu te observasem inainte pe site pana ce nu...in fine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred laughing. nu sunt o persoana cine stie ce interesanta asa ca nu ma afecteaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, stiu ca esti mai practic in gandire, nu se punea problema de afectat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unu ma culc, cica intr-o ora trebuie sa ma scol. vorba aia, vise placute puricii sa te sarute laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci is asa misto conversatiile nocturne cu mine ca nici sa-ti faci intreg somnul de frumusete nu mai vrei.Deci uau, voi visa frumos din cauza asta, e clar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"somnul meu de frumuseste" e foarte diferit de al tau. asa ca nu e mare branza cat dorm.

"voi visa frumos din cauza asta, e clar." chiar te cred laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ea oricum nu face nimic toata ziua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bre, toata lumea vede ce te plictisesti pe aici. Nici macar nu te bagi si tu pe la postari mai interesante. Dar nu te condamn, fiindca nu mai gasesti asa ceva. Dar daca ma rogi frumos, promit ca iti mai dau niste conturi mai vechi de ale mele pe care nu le-ai cunoscut( ca sa ai pe ce face stalking, adica sa ai ce manca) ca tot iti place TPU din nou de la o vreme, ma gandesc ca singura istorie pe care o agreezi tu este cea de pe TPU.

P.S. In alta ordine de idei - esti previzibila. Hai pa!hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iesi de pe site, tine-te de cuvant.
Uite bagatorul de seama unde era.Nu dai de mine pe fb asa ca te gasesti aici, cine-i previzibil tu ala care "vai, nimeni nu ma cunoaste buhuhu sau beheee (dupa caz)". Acum insa ca te-ai imprietenit la loc cu vechiul spargator de nuci chiar ma bucur sadic pentru tine (vorba altcuiva).La,, nerevedere" si numai bine in. vezi tu acolo in ce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa crapi de plictiseala pe aici. I don't give a s h i t.
Nu m-am impacat cu nimeni. I am just so good at framing you. And I got you. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voi va meritati unul pe altul laughing zici ca sunteti gemeni

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem in aceeasi zodie. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te laudai ca nu intri tot anul, ce naiba faci aici? ti s-a facut dor de mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum ti-am mai zis parca in privat. Poate mai vin din joi in pasti cu un cont de unica folosinta. De stat aproape zilnic nu mai stau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg. si eu care credeam ca nu intri macar 4 luni sa incep si eu catusi de putn sa iti simt lipsa. naspa asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproape zilnic mai intru asa gen la metrou sa mai citesc din avion 2-3 categorii de pe site. Dar sa mai si fac un cont sa las un comentariu...eh, depinde. Poate mai postez peste 1 luna...sau la pastele cailor. Ideea e ca in principiu nu-mi place sa mai si pierd timpul postand pe TPU. Nu prea mai pot. Nu imi mai arde. Nu stiu, mai vine si o perioada in care te plictisesti stand pe aici. Poate daca as pune asa niste intrebari si sa primesc niste raspunsuri mi-ar mai placea, dar la ce intrebari pun eu TPU nu e pregatit pentru asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu stiu, mai vine si o perioada in care te plictisesti stand pe aici." te cred. si eu nu am intrat un an, din cei 3 "activi". si din ce in ce mai mult se apropie perioada aia, anvand in vedere ca acum am "ocupatii noi". sa vedem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)As da o tura de Brasov, Sibiu, Sighisoara(la cetate)
2)Pe urma pe partie la Azuga
3)Si spre seara m-as plimba cu balonul cu aer cald.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Wow,esti singura care nu ar vrea bani? ...sad momentsad

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

N-am ce face cu niste hartii fara valoare.
Nu observi ca viata noastra depinde de harti?
Teste, teze, examene, documente, acte s.a.m.d -Toate niste hartii.
Tu ai spus de o zi in care as putea face orice. Deci inseamna ca nu trebuie sa depind de ceva.
Eu prefer sa traiesc clipa, de ce mi-as dori bani pentru o viata intreaga?
De unde am garantia ca maine nu voi muri?

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Corect...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrajitorule din OZ, cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Cica nu e frumos sa intrebi o lady cati ani arebatting eyelashes

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt mai taran asa, mie poti sa-mi spui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu iti spunbatting eyelashes
Ce se schimba daca imi stii varsta?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Se schimba modul de gandire. La 10 ani gandesti intr-un fel, la 17 ani gandesti altfel, la 24 de ani gandesti ceva mai aproape de realitate s.a.m.d. Dupa curcubeul din raspunsul tau te plasez undeva pe axa 15-19 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Pai pe acolo sunt laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi? Nu degeaba mi se spune izvorul de intelepciune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Dar de ce mi-ai spus "vrajitor din Oz"?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrajitorul din OZ s-a folosit de balonul cu aer cald ca sa ajunga inapoi in Kansas. N-ai vazut filmul?

| Kyılε a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu stiu unde s-a dus comentariul tau vizavi de raspunsul meu, ma rog;

Pct. 3 exista ca sa nu mai fie nevoie sa invat.

Oricat de mult NU mi-ar place scoala, toti avem nevoie de ea, n-avem ce face. Dar astea-s dorinte, simple dorinte...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Kyılε):

Se presupune ca daca jefuiesti cate banci zici tu ca jefuiesti nu ai cum sa mai duci grija zilei de maine. Asadar, la ce-ti mai trebuie scoala cand tu ai sute de miliarde de euro? Vorbind ipotetic, desigur.

| Kyılε a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

In dorinta chiar nu'mi trebuie. Adica eu imi trec 10 la toate materiile ca sa ma simt impacat la ideea de a fi perfect (IMPOSIBIL laughing), in rest atata la cap. school.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.As merge cu tancul si as zdrobi tot ce-mi iese in cale, si as trage in tot ce vad sa ma distrez maxim.Nu in oameni evident.
2.As calatori in spatiul cosmic sa fac cateva ture in jurul Pamantului.
3.Iar seara sa ma relaxez in jacuzzi cu masaj si apa fierbinte cat incape.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Vreau si eu cu tanculpuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as face invizibil
M-as autodeclara presedinte
As bea o bere

| Kyılε a răspuns:

Paai
1.mi-as cumpara perdele anti-gheare de pisici laughing
2. as jefui 3 nopti si 3 zile la rand 6 banci din 6 orase diferite laughing)
si 3) AS MERGE LA SCOALA doar ca sa fur catalogul ca sa-mi trec numai 10 la mate si la ce materii mai am eu probleme :X

THE END!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Kyılε):

Daca ai pune in aplicare punctul 2, punctul 3 ar deveni practic inutil.

| lBroken69 a răspuns:

Să îmi cumpăr un Maseratti.
Să cumpăr un ditamai Supermarket-ul.
Să trăiesc ca un baştan.

| p5ych0 a răspuns:

As da timpul inapoi ca sa revin asupra unei decizii care imi afecteaza viata in prezent.

| p5ych0 a răspuns:

As da timpul inapoi ca sa revin asupra unei decizii care imi afecteaza viata in prezent.

| andreiul78 a răspuns:

Beau cafea ca in Santrope'

| Agenta000 a răspuns:

Sa opresc incalzirea globala, sa aduc pacea pe pamant, sa donez sute de mi de euro la familiile sarace, la spitale, la orfelinate si la oricine ar avea nevoie!

| GokuSan a răspuns:

Sa fiu presedinde
sa fur cel mai nou tel aparut pe piata
si sa zbor

| TheMchαnix a răspuns:

Ceva gen Death Note, doar că în loc de un carnet și un pix, aș avea o macetă bine ascuțită, multe energizante și o listă cu cei mai nenorociți oameni încă în viață.

| Brr_Vlad_1999 a răspuns:

As elimina toti profesorii din scoala mea in afara de profesoara de mate (25 de ani) pe aia as violao devil rolling on the floor

| LisbethDarko a răspuns:

Mi-as asigura un trai ceva mai mai mult decat decent. mi-as face cateva operatii estetice, as vorbi cu spiritele celor care m-au intrigat si au trecut in lumea celor drepti.