| Crazy_2020 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place? :-) Dau fund si vot! Urgent! Cat mai multe raspunsuri atat mai multe voturi!:*

2 răspunsuri:
| ThePark a răspuns:

Se uita la tine te baga in seama si iti vorbeste mai mut iticere numarul de telefon iti trimite mesaje iti zice cate place...sau te saruta si te apara se uita fix in ochii tai, iti zambeste, face tot posibilul sa stea cu tine
Sper ca te-am ajutat

| chidori4ever a răspuns:

Se emotioneaza repede,roseste instant,te ajuta la orice,vorbeste mult,se poarta mai ciudat in preajma ta,iti da atentie,rade impreuna cu tine,face glume,te ajuta cand ai ceva, te sfatuieste in momentele grele, se tine dupa tine (respira nu iti fa griji). gt sper ca te-am ajt Fundita? :*