| Licurici_7465 a întrebat:

Cat de curand o sa imi renovez camera...as dori niste link-uri sau idei cum sa o vopsesc [imi plac culorile inchise mie] si ce fel de mobila s'ar potrivi. Vreau sa fie ceva elegant, perdele lungi cu draperii inchise la culoare, un pat cu baldachin sau normal.
multumesckiss

1 răspuns:
| ChibiRose a răspuns:

Daca iti plac culorile inchise fa alb cu negru, dungi sau buline albe pe fond negru si mobila roz bombon.Se asorteaza de minune! Si perdele cu negru si inimi roz sau invers! Peretii pot fi si negru cu roz bombon, toate se potrivesc!