| mona74 a întrebat:

asi dori sa imi dati cateva sfaturi in legatura cu bucataria mea, vreau sa imi vopsesc peretii dar nu stiu ce culoare, mobila este maro mahon, gresia crem mai deschis si am perdele crem deschis. mie imi plac culoriile inchise si mi as face peretiii in 2 culori dar nu stiu ce sa aleg.va rog daca ma puteti ajuta.multumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste o culoare intermedie fata de alea care le ai la mobila si gresie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un galben lamai.

| SmRpT a răspuns:

Poti folosi un albastru mai inchisthinking

| Sycron a răspuns:

Incearca un roz inchis de tot.Acuma nu gasesc nici o poza sa iti arat dar sa nu fie un roz foarte inchis... ceva cum ar veni galben spre roz dar inchis

| vadimko a răspuns:

Un albastru dechis