| LeeMinHo00 a întrebat:

Cat de des primesti complimente? si ti le zice cel mai des?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

In fiecare zi imi complimenteaza cineva barba macar o data.De asemenea, fetele imi complimenteaza fundul.Pot spune ca mi s-a urcat putin la cap dar sa fim seriosi, am un fund sexy.

15 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar des dar mereu multi ma complimenteaza din cauza parului meu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mama imi zice o data pe an, de ziua mea, ca-s frumusica. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Trebuie sa fim si noi mintiti macar o data pe an laughing

| TheMεchαnix a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Te-ai întrebat vreodată de ce în restul anului nu-ți mai spune?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru TheMεchαnix):

Probabil stie ca nu-s adepta complimentelor, mi se par de prost gust.
Se pare ca pe tine adminii te urasc. laughing

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Cum arati?

| LeeMinHo00 explică (pentru anonim_4396):

Tu cum arati?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Poza de mai sus dar in varianta masculina laughing. ce intrebare

| TheMεchαnix a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Așa se pare. Îl iau ca pe un compliment. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai deloc, pentru ca nu imi plac. majoritatea oamenilor le plac, nu am inteles mai niciodata de ce. de facut nu fac.

| deny2002 a răspuns:

Niciodata crying